Kako smo išli u Novi Sad 2011? Trčanje.rs je po prvi put, ovako formalno, išlo organizovano na jednu trku u Srbiji. Na Novosadskom polumartonu 2011. naša ekipa… Veroljub Zmijanac
Reč trenera za mart 2011: Formiranje trkačkih grupa Prošlo je mesec dana od prvog treninga našeg kluba. Za to vreme smo uspeli da izgradimo strukturu, pravila i sistem… Ivan Radenković
Ekstremna budućnost sporta Da li su najveći sportski optimisti pre sto godina mogli da predvide da će sport postati ovo što je danas?… Ivan Radenković