Blog & Kolumne

Reč trenera – decembar

1 komentar

Kraj jedne uspešne trkačke godine

Preko 50 istrčanih prvih trka, polumaratona i maratona, naših članova. Na desetine izgubljenih centimetara u struku, na desetine izgubljenih kilograma. Hiljade pretrčanih kilometara. Desetine novih prijateljstava. Četiri sjajna putovanja, dva u zemlji i dva u inostranstvo. Na stotine mladih ljudi koji su prošli kroz projekat Prvi pokret. I još mnogo, mnogo merljivih i nemerljivih vrednosti je RRC Trčanje.rs ostvario u 2011-oj.

Da li smo zadovoljni postignutim? Da, obzirom na polaznu tačku iz koje smo krenuli u ovu misiju. Da li to znači da ćemo prestati da budemo inovativni, posvećeni i prestanemo da vredno radimo? Ne, jer cilj je i dalje jako daleko. Naš cilj će biti ostvaren tek onda kada trčanje i aktivan žvotni stil budu utkani u kulturu i svakodnevicu najvećeg broja ljudi u ovom društvu.

Nove usluge RRC Trčanja.rs u 2012-toj

Naš Klub se od Nove godine useljava u nove funkcionalne prostorije. To će nam omogućiti da proširimo  uslugu i podignemo je na viši nivo.
Šta to RRC Trčanje.rs sprema novo u 2012-toj?

  • Individualni program treninga za svakog člana/icu
  • Fitnes treninzi koji se uklapaju u program trčanja
  • Joga za trkače/ice
  • Triatlon sekcija
  • Masaža
  • Rehabilitacija od specifičnih trkačkih povreda
  • Trkački kampovi
  • Organizovane posete trkama

Novogodišnja trkačka odluka

Neka vaša novogodišnja odluka bude zaista nešto što će iz korena promeniti kvalitet vašeg života. Neka to bude odluka da smršate, ostavite pušenje, istrčite maraton ili samo počnete da trčite. Za svaku odluku koja vas uvodi u zdrav način života dobićete podršku u RRC Trčanje.rs. Jako je teško istrajati sam u ovim odlukama zato vas pozivam da zajedno treninramo i da na jedan interesantan način uživajući ostvarite svoje ciljeve.

Milan Tomin: Bez triatlona bi mi bilo dosadno
Trcanje kroz latinske poslovice
Tags: ,

Povezani članci

1 komentar. Leave new

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Fill out this field
Fill out this field
Molimo vas da unesete valjanu adresu e-pošte.
You need to agree with the terms to proceed