Vesti

Skoro pa kraj trkačke sezone 2011. Za vikend Trčanje.rs u Ljubljani!

3 komentara

Za vikend 40 naših članova nastupa na Ljubljanskom maratonu (7 na maratonu i 33 na polumaratonu i 10k). Biće ovo kulminacija naših treninga i uspeha, završetak jedne lepe trkačke sezone 2011 i još važnije, biće ovo eskurzija za pamćenje. Ludo!

Kampanja „Moj prvi polumaraton“

Sa Ljubljanom se završava i kampanja „Moj prvi polumaraton“, tj 16 nedelja priprema za polumaraton. 16 nedelja u kojima su članovi našeg Kluba, a i vi koji ste pratili program putem našeg sajta (nešto nam se čini da je feedback na ovo bio slab, te sledeće godine nećemo raditi više online pripreme) imali ste priliku da probate i radite najrazličitije treninge (intervali, tempo, progresivna trčanja, uzbrdice…) koji su stručno komponovani, tako da bez problema završite trku krajem oktobra – Apatin, Veneciju, Amsterdam…

A kako ćemo se provesti?

Biće nam zabavno. Biće nam lepo na Bledu, uzbudljivo na EXPO-u pri kupovini opreme, radosno na zajedničkoj večeri i pasta party-iju, edukativno na turi po Ljubljani, ludo na startu i srećno na kraju trke. Ovog puta će biti malo bolje 🙂

Oni su nas podržali

Nije da se hvalimo puno, ali uz brend Trčanje.rs, samo ekstra proizvodi.

 • AXA osiguranje
 • Lasta
 • Ovsi, hrskavi ovseni krekeri – definitivno najbolji keks u gradu. Pronađite ih u Veru i zdravoj hrani.
 • Elixir juice bar – gle čuda, opet nešto tako zdravo a tako super. Sokiće pijte u Kralja Petra i Ušću.
Svima koji trčite za vikend, bilo u Apatinu ili na treningu… Srećno!
Za Ginisa, Faudža je najstariji maratonac
Muški magazin: Trčanje kao način života

Povezani članci

3 komentara. Leave new

 • Drugari, lepo se provedite u Ljubljani, neka padaju lični rekordi, želim vam svima lake noge, lepo vreme (mada najavljuju kišu za vikend), a onima koji prvi put trče maraton/polumaraton poruka- pamet u glavu, ne dozvolite da vas masa povede pa da na startu trčite brže nego što bi trebalo jer kao što već sigurno znate, sekunde na startu plaćaju se minutima na kraju…osluškujte svoje telo!
  Ja ću u nedelju trčati u Apatinu polumaraton,a već narednog vikenda ceo maraton u Podgorici 🙂
  Još jednom-sretno svima!

  Odgovori
 • Ja sam spreman,a vi ???

  Odgovori
 • Lepi  Zoki :
  Jaao, pa ne znam jesam li vam priiicaooo????Zavrsio sam polumaraton u Ljubljani !!!!!!!!!!!!Sta, nisam vam pricao????

  Odgovori

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Fill out this field
Fill out this field
Molimo vas da unesete valjanu adresu e-pošte.
You need to agree with the terms to proceed