Izveštaj sa trke možete pročitati ovde.

Kompletne rezultate za sve kategoriji preuzmite u xsl formatu (80KB)

AK “Veteran” – Beograd
35. MEĐUNARODNA ATLETSKA TRKA OKO AVALE
Avala 28. 06. 2009.
A – godina rođenja, B – klub, mesto, C – startni broj, D – kategorija,
E – apsolutni plasman, F – plasman po polu, G – plasman u starosnoj kategoriji
Trka na 5000 m – Seniori, Juniori, Veterani M35, M40, M45
Prezime i ime A B C Vreme D E F G
STOŠIĆ Kristijan 1982 AK Kometa Beograd 256 15:32,1 S 1 1 1
KRSTIĆ Aleksandar 1987 AK Crvena Zvezda 173 15:40,5 S 2 2 2
MILENKOVIĆ Nebojša 1969 OAK Beograd – Kikinda 116 15:44,8 M40 3 3 1
NEŠEVSKI Aleksandar 1978 AK Kosovo polje 174 15:54,8 S 4 4 3
RISTIĆEVIĆ Anđelko 1985 AK Partizan – Beograd 172 16:09,4 S 5 5 4
VUKOVIĆ Vuk 1976 AK Crvena Zvezda 176 16:30,7 S 6 6 5
ČELJUSKA Đuka 1966 AK Maraton Sombor 129 16:43,0 M40 7 7 2
STANKOVIĆ Mirko 1984 AK Crvena Zvezda 142 16:58,3 S 8 8 6
GAŠIĆ Dejan 1973 OAK Beograd 271 17:01,3 M35 9 9 1
ISAILOVIĆ Dragan 1960 Beograd 257 17:08,8 M45 10 10 1
POPOVIĆ Veljko 1965 AK Ahiles Palić Kula 145 17:28,3 M40 11 11 3
OBRADOVIĆ Dušan 1969 MUP Beograd 253 17:32,2 M40 12 12 4
JANIĆ Edo 1965 AK Apatin 269 18:45,3 M40 13 13 5
BLAŽIĆ Petar 1983 AK Partizan – Kikinda 118 18:47,9 S 14 14 7
STOKIĆ Marko 1992 AK Smederevo 120 18:50,8 MJ 15 15 1
VELIMIROVIĆ Đorđe 1970 AK Veteran – Irig 139 19:07,0 M35 16 16 2
STAVRIĆ Božidar 1970 ŠČMT 179 19:22,8 M35 17 17 3
KRSTAJIĆ Dragutin 1968 Beograd 136 19:23,9 M40 18 18 6
KNEŽEVIĆ Dragan 1968 Poštar Beograd 138 19:39,0 M40 19 19 7
VUJIČIĆ Igor 1973 AK Maraton mira – Bgd 178 19:43,0 M35 20 20 4
STRANJAKOVIĆ Dušan 1969 AK Veteran Beograd 146 19:43,3 M40 21 21 8
STEVIĆ Miloš 1992 AK Požarevac 133 20:46,2 MJ 22 22 2
MIHAILOVIĆ Miroslav 1960 OAK Beograd 141 20:48,7 M45 23 23 2
ZMIJANAC Veroljub 1983 trčanje.rs 255 21:00,3 S 24 24 8
BOKAREV Aleksandar 1964 AK Veteran 140 21:21,7 M45 25 25 3
ERDELJANOVIĆ Miloš 1979 MUP Beograd 251 21:54,0 S 26 26 9
ŠARANOVIĆ Dejan 1961 ŠČMT 121 23:05,2 M45 27 27 4
NINIĆ Đorđe 1995 AK Crvena Zvezda 35 23:13,7 MJ 28 28 3
KOVAČ Nenad 1968 Beograd 119 23:22,5 M40 29 29 9
MEDOJEVIĆ Goran 1978 Marathom club 1893 Bgd 122 23:54,2 S 30 30 10
VUKIĆEVIĆ Aleksandar 1987 Beograd 254 24:02,0 S 31 31 11
KONATAR Milomir 1962 Beograd 135 24:42,3 M45 32 32 5
ŠEĆEROV Slavko 1978 Marathom club 1893 Bgd 123 24:46,5 S 33 33 12
MILOVANOVIĆ Miloš 1960 Kaluđerica 267 26:47,0 M45 34 34 6
BAČIĆ Branislav 1965 Kikinda 117 26:52,2 M40 35 35 10
ČEKEREVAC Damjan 1988 Beograd 128 26_53,8 S 36 36 13
TRKULJA Vladimir 1982 Beograd 126 27:36,0 S 37 37 14
TRKULJA Ljubomir 1988 Beograd 127 29:22,6 S 38 38 15
MALJKOVIĆ Miloš 1981 Marathom club 1893 Bgd 125 DNF S
JOVANOVIĆ Vojislav 1966 Beograd 134 DNF M40
ANTIĆ Saša 1963 AK Metalac Valjevo 132 DNF M45
Trka na 3000 m – Seniorke, Juniorke, Veterani M50, M55, M60, Veteranke W35, W40, W45
Prezime i ime A B C Vreme D E F G
RADULOVIĆ Radovan 1952 AK Ahiles Subotica 171 11:03,5 M55 1 1 1
SOLAR Zoran 1959 AK Veteran Beograd 99 11:07,2 M50 2 2 1
STEVANOVIĆ Ljuba 1957 AK Maratonac Novi Bgd 76 11:20,9 M50 3 3 2
JAĆIMOVSKI Dane 1955 Jabuka Pančevo 54 11:23,4 M50 4 4 3
ĆIRIĆ Đ. Dragan 1951 AK Tron Palić Novi Sad 78 11:31,3 M55 5 5 2
ĆIRIĆ B. Dragan 1951 AK Tron Palić Subotica 46 11:38,6 M55 6 6 3
MARINKOVIĆ Dragana 1984 AK Kosovo polje 56 11:59,4 SW 7 1 1
KAMBER Dragan 1948 BAS Beograd 260 12:01,8 M60 8 7 1
MIČIĆ Dragoslav 1949 AK Veteran Bgd Beška 143 12:13,3 M60 9 8 2
PAŠTI Zoltan 1953 Smederevo 55 12:23,1 M55 10 9 4
KNEŽEVIĆ Drago 1948 Beograd 81 12:29,6 M60 11 10 3
SEKULIĆ Lazar 1948 AK Smederevo 70 12:31,1 M60 12 11 4
ŠTULA Božo 1947 AK Veteran Beograd 47 12:31,9 M60 13 12 5
ŽIGIĆ Dragan 1959 Džudo klub Novi Beograd 77 12:32,6 M50 14 13 4
ŠINDRAK Ena 1988 OAK Soko Vrbas 52 12:37,0 SW 15 2 2
TICA Dragana 1979 IMK Delta 1893 57 12:52,6 SW 16 3 3
RAŠKOVIĆ Mile 1949 AK Veteran Beograd 80 12:58,2 M60 17 14 6
VASILIĆ Ostoja 1957 AK Veteran Beograd 48 13:13,7 M50 18 15 5
MIĆIĆ Srećko 1958 AK Veteran Beograd 259 13:25,5 M50 19