Izmena 24.avgust 2009: Preuzmite zvanične rezultate: [download id=”3″].

cerski2009

Oficijalne rezultate smo dobili od organizatora AK “Cerski junaci”. Evo liste:

REZULTATI 13. CERSKOG POLUMARATONA

Rezultati na 18 km, 16.08.2009. god. Tekeriš

1. 1. NINKOVIC SRETEN 1 M-18 UB 0:58:27
2. 2. KOMARCEVIC MIROSLAV 10 M-18 Beograd 0:58:52
3. 3. BOGICEVIC DEJAN 5 M-18 Sabac 1:00:18
4. 4. MIŠOVIĆ ZDRAVKO 12 M-18 Kula 1:01:10
5. 1. DRAŠKOVIC DANILO 236 VPL Beograd 1:06:12
6. 1. MILENKOVIĆ NEBOJŠA 44 M-40 Kikinda 1:06:13
7. 2. STANKOVIĆ MIRKO 235 VPL Beograd 1:06:25
8. 3. DRAŠKOVIC DJORDJE 237 VPL Beograd 1:08:15
9. 4. PEŠIĆ DEJAN 238 VPL Beograd 1:12:01
10. 5. IVANOVIĆ ALEKSANDAR 230 VPL Beograd 1:14:04
11. 5. PAP ALBERT 7 M-18 Srbobran 1:15:04
12. 2. PAJIĆ MIROSLAV 47 M-40 Beograd 1:17:28
13. 6. MARKOVIĆ JOVICA 231 VPL Beograd 1:18:40
14. 3. OSTOJIĆ MILAN 48 M-40 Grocka 1:18:46
15. 6. NIĆETIN VITOMIR 21 M-18 Sivac 1:19:26
16. 7. DINIĆ ALEKSANDAR 19 M-18 Beograd 1:21:35
17. 8. MILUTINOVIĆ ALEKSANDAR 13 M-18 Brus 1:21:49
18. 4. KRSTAJIĆ DRAGAN 45 M-40 Beograd 1:21:55
19. 1. KAMBER DRAGAN 61 M-60 Beograd 1:22:35
20. 9. LEONTIJEVIĆ SLOBODAN 16 M-18 Beograd 1:23:49
21. 2. KNEZEVIĆ DRAGO 62 M-60 Beograd 1:24:54
22. 10. BUBANJA NEMANJA 20 M-18 Sivac 1:28:36
23. 1. SOLAR ZORAN 51 M-50 Beograd 1:28:58
24. 5. UBORNJI DEJAN 49 M-40 N.Sad 1:31:00
25. 7. UROŠEVIĆ DEJAN 200 VPL Ladjevci 1:31:35
26. 11. MAKSIĆ IVAN 17 M-18 Kragujevac 1:32:30
27. 1. PETRUŠEVSKI VESNA 18 Z-18 Beograd 1:32:41
28. 2. MIĆIĆ SRECKO 54 M-50 Beograd 1:33:40
29. 3. TODOROVIĆ NEDELJKO 50 M-50 Beograd 1:35:55
30. 12. ALEKSIĆ PREDRAG 11 M-18 Soko banja 1:37:19
31. 6. GRAOVAC ZELJKO 46 M-40 Beograd 1:39:19
32. TOMIĆ MLADEN 201 VPL Beograd DNF
33. MARJANOVIĆ DJORDJE 228 VPL Beograd DNF
34. DLAČIĆ IVAN 202 VPL Cacak DNF
35. MILANOVIĆ MLADEN 229 VPL Loznica DNF
36. KOVAC JANOS 60 M-60 Bečej DNF

Rezultati na 9 km, 16.08.2009, Tekeriš

1. NOVKOVIĆ VLADICA 359 Nis 0:31:26
2. ŠIMIĆ DRAGAN 102 Becej 0:34:25
3. PETKOVIĆ ALEKSANDAR 406 Beograd 0:34:59
4. RAJČEVIĆ ALEKSANDAR 105 Sabac 0:41:29
5. STOJKOVIĆ NIKOLA 101 Beograd 0:42:00
6. KOSTIĆ DJORDJE 99 Beograd 0:42:02
7. ZIVLAK ZORAN 98 N.Sad 0:42:56
8. PANTELIĆ JELICA 97 Sabac 0:43:29
9. MILOJEVIĆ MIHAILO 104 Beograd 0:43:43
10. CVIJIĆ MILAN 103 Beograd 0:47:15
11. BREAR JANOŠ 107 Srbobran 0:50:00
12. PAP IŠTVAN 106 Srbobran 0:50:06