Ova trka u meni uvek budi nostalgiju jer je to prvi polumaraton koji sam trčao sa brojem na majici, a kako trka pada uvek u rano proleće – najavljuje lepu trkačku godinu. Ovaj put polumaraton je bio krcat  pozitivnom energijom, sakupili su se trkači i trkačice iz svih krajeva naše zemlje ali i iz zemalja regiona.

Tabela sa novim nazivom :) Trg prijateljstva

Naročit dojam su ostavili gosti iz Makedonije, Delta maraton tim koji je predvodio Kire Naunčevski i naš Maraton klub 1893 predvođen Daliborom Lončarom. Na ovom istom mestu ova dva “žuta” tima su se prvu put upoznali i od tada traje jedno divno prijateljstvo trkača dve zemlje. Povodom ovog dana dva prijatelja su otkrili natpis na mestu na kome su se sprijateljili i pokazali svima šta znači biti pre svega čovek, a potom i trkač.

U ovom članku neću vam pisati o pobednicima i pobeđenima, jer smo svi mi koji smo istrčali trasu od 21,1km pobednici. Rezultate sam na ostavio na kraju priče, kao šlag na tortu. Svima nama je na cilju sunce ogrejalo medalju na grudima, a nismo ni gladni otišli kući, za to se pobrinuo organizator koji je sve trkače pripremio zajednički ručak (pasulj i pivo) a poslužili smo se i voćem. Prijavni centar je bio sa druge strane zgrade, ali smo ga lako našli, prijavili se i sreli se sa masom naših drugara koji su kao i mi došli pre svega da se druže. Ovde su pored pomenutih Makedonaca došli i trkači iz Slovenije, Italije, Mađarske, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Crne Gore i naravno Srbije. Startovalo je 296 takmičara, a njih 265 završilo u limitu od 2 ipo sata.

Slikanje pred start sa "zastavom", a posle ćemo da pržimo po stazi...

Pored polumaratonske trke, trčale su i štafete, a bila je i kraća trka na 10,5km, koju ću od sada od milja nazvati “četvrtmaraton”. Trkači su imali razloga da lepo grabe napred jer je dan bio lep, sunčan, uz vetar koji nas je rashlađivao, ubrzavao i usporavao. Kod Doma Vojske je kao i obično bila svirka, ali ovaj put sa razglasa, pa su malo razdrmali okupljene trkače. Mali broj navijača se okupio uz stazu, da li zbog nezainteresovanosti li drugih razloga, samo poneki navijač se čuo sa uzvicima “napred” i “hajde”.

Ali svaka trka ima nešto što ne valja, a ovde sam našao nekoliko:

  • sat (na kolima) koji je bio ispred vodećih trkača je pokazivao isto vreme tokom cele trke, 7:15 što me je svaki put primoravalo da pogledam na svoj sat i uverim se da vreme ipak teče.
  • staza koja od originalne nema ni polovinu, trče se dva kruga umesto jednog velikog, a staza više ne prolazi pored NIS-a već paralelnom ulicom prema Dunavu kojom izgleda prolazi manje saobraćaja.
  • pešaci koji nas ne konstatuju više od vozača koji nestrpljivo čekaju da ulete među nas i kulturno nam zadime stazu.

Ima nešto zanimljivo kada trčite i sve vam je uglavnom potaman, kao da vam vreme stoji a samo postojite vi, vaši prijatelji na stazi i jedinstven osećaj zadovoljstva koji se teško rečima može prikazati.

S obzirom da sam ja trčao, fotografsku dužnost sam delegirao na našu ultramaratonku Anju, koja se baš potrudila i kao rezultat možete videti fotke u našoj FB galeriji. Posle trke sam uradio kraći intervju sa Danijelom i Slavkom, da vidite da trčanje nije bauk već jedna aktivnost koja oplemenjuje i uzvišuje.

Ostajte mi zdravo, a mi se opet vidimo u vrlo skoroj budućnosti na Beogradskom maratonu, a možda i pre toga.

Svako dobro!

Rezultati Novosadskog polumaratona

1 285 Komarčević Miroslav Beograd SER 1977 M18 1:10:08
2 1 Stolić Saša Beograd SER 1981 M18 1:10:34
3 8 Miličić Goran Leposavić SER 1987 M18 1:11:00
4 152 Milovanović Miloš Pančevo SER 1989 M18 1:13:52
5 50 Naševski Aleksandar Beograd SER 1978 M18 1:14:22
6 6 Ferjančić Tomaž Vlpava SLO 1972 M18 1:14:43
7 154 Milovanović Marko Pančevo SER 1987 M18 1:16:55
8 33 Panasci Daniele Gorizia ITA 1973 M18 1:17:10
9 194 Milenković Nebojša Kikinda SER 1969 M40 1:17:12
10 36 Maček Stanko Kranj SLO 1970 M18 1:18:08
11 185 Filep Attila Bačka Topola SER 1970 M18 1:18:16
12 157 Čeljuska Đuka Sombor SER 1966 M40 1:18:59
13 46 Taks Uroš Maribor SLO 1977 M18 1:19:15
14 29 Malavašić Borut Žiri SLO 1972 M18 1:19:27
15 2 Ajanovski Kokan Skoplje MAK 1982 M18 1:19:41
16 233 Papić Nikša Zrenjanin SER 1984 M18 1:19:55
17 7 Poljanšek Matej Žiri SLO 1971 M18 1:20:38
18 5 Vrhunc Matjaž Ljubljana SLO 1963 M40 1:21:16
19 203 Marković Miroslav Smederevo SER 1990 M18 1:21:21
20 37 Petrovčić Robert Postojna SLO 1958 M50 1:21:35
21 14 Ristovski Jovica Skopje MAK 1988 M18 1:22:28
22 91 Nikolić Uglješa Rumenka SER 1981 M18 1:22:52
23 168 Jovanović Nenad Novi Sad SER 1986 M18 1:23:32
24 258 Dolašević Dejan Beograd SER 1976 M18 1:23:43
25 133 Đorđević Andrija Kragujevac SER 1980 M18 1:24:48
26 78 Nikolić Dejan Novi Sad SER 1986 M18 1:25:15
27 211 Trakić Strahinja Kragujevac SER 1992 M18 1:25:23
28 229 Riling Vladmir Smederevo SER 1984 M18 1:25:33
29 15 Hvala Valter Šempeter SLO 1968 M40 1:25:44
30 165 Sremčević Vladimir Beograd SER 1979 M18 1:26:14
31 190 Miladinović Slobodan Sombor SER 1981 M18 1:26:28
32 151 Zeković Jakša Sombor SER 1965 M40 1:26:36
33 207 Pavlović Marko Kragujevac SER 1977 M18 1:27:38
34 237 Šurjan Gustav Senta SER 1962 M40 1:27:43
35 4 Gabor Ott Budimpešta HUN 1974 M18 1:28:04
36 162 Nikolić Milan Beograd SER 1967 M40 1:28:07
37 280 Bradić Zoran Beograd SER 1969 M40 1:28:15
38 160 Milutinović Jugoslav Beograd SER 1980 M18 1:28:17
39 204 Blažić Petar Kikinda SER 1985 M18 1:28:22
40 90 Pap Albert Srbobran SER 1992 M18 1:29:02
41 289 Cvejić Vladimir Novi Sad SER 1979 M18 1:29:10
42 202 Lončar Dalibor Beograd SER 1974 M18 1:29:46
43 119 Peulić Jovica Novi Sad SER 1981 M18 1:29:48
44 263 Nićetin Vitomir Novi Sad SER 1971 M18 1:29:52
45 60 Vučković Ivan Leskovac SER 1982 M18 1:30:31
46 291 Leontijević Slobodan Novi Beograd SER 1977 M18 1:30:33
47 206 Šimić Dragan Bečej SER 1970 M18 1:30:37
48 218 Krstić Aca Niš SER 1965 M40 1:31:06
49 75 Rašković Vladimir Novi Sad SER 1975 M18 1:31:20
50 216 Midžić Benjamin Ruma SER 1974 M18 1:31:33
51 228 Aleksić Dragan Beograd SER 1974 M18 1:31:59
52 278 Jovanović Danko Beograd SER 1980 M18 1:32:07
53 200 Živković Milan Zrenjanin SER 1987 M18 1:32:32
54 247 Marinković Zoran Mladenovac SER 1962 M40 1:32:43
55 192 Ćirić Dragan Novi Sad SER 1951 M50 1:32:53
56 12 Cvetanoski Goce Skopje MAK 1973 M18 1:33:11
57 283 Jovanović Vojislav Beograd SER 1966 M40 1:33:27
58 235 Mišković Nemanja Beograd SER 1982 M18 1:33:37
59 149 Aleksić Dalibor Vršac SER 1979 M18 1:34:27
60 186 Ivkov Željko Sombor SER 1979 M18 1:35:01
61 224 Tošić Zoran Ruma SER 1954 M50 1:35:07
62 97 Tomić Slaviša Novi Sad SER 1985 M18 1:35:12
63 65 Nikolić Darko Kraljevo SER 1981 M18 1:35:19
64 130 Vujičić Igor Beograd SER 1973 M18 1:35:25
65 169 Dinić Aleksandar Beograd SER 1978 M18 1:35:30
66 201 Jocić Radoslav Smederevo SER 1992 M18 1:35:45
67 244 čanji Luka Zrenjanin SER 1986 M18 1:35:55
68 87 Bogović Dragan Novi Sad SER 1987 M18 1:35:57
69 182 Berar Marko Zrenjanin SER 1979 M18 1:36:06
70 264 Milutinović Vladimir Beograd SER 1973 M18 1:36:28
71 255 Krstajić Dragutin Beograd SER 1968 M40 1:36:43
72 30 Gabor Kis Mezokovesd HUN 1971 M18 1:36:58
73 286 Čavdarević Nemanja Beograd SER 1980 M18 1:37:02
74 24 Velikonja Igor Logatec SLO 1976 M18 1:37:11
75 239 Šibinac Dragan Beograd SER 1975 M18 1:37:127
76 178 Joksimović Marko Beograd SER 1982 M18 1:37:14
77 83 Andročec Mario Zagreb HRV 1965 M40 1:37:16
78 171 Graonja Nemanja Nova Pazova SER 1992 M18 1:37:28
79 82 Obradović Zoran Zagreb HRV 1976 M18 1:37:30
80 183 Vukićeić Aleksandar Beograd SER 1987 M18 1:37:33
81 240 Bakoš Ond Senta SER 1964 M40 1:37:56
82 54 Đoković Dragan Sombor SER 1983 M18 1:38:24
83 3 Mujanović Erol Sarajevo BIH 1977 M18 1:38:24
84 53 Mihajlović Danko Sombor SER 1984 M18 1:38:24
85 55 Anđelković Dalibor Sombor SER 1982 M18 1:38:32
86 266 Dulić Željko Bukovac SER 1984 M18 1:38:47
87 103 Milić Nebojša Novi Sad SER 1993 MJ 1:38:56
88 260 Nikolić Nemanja Novi Sad SER 1982 M18 1:39:03
89 273 Jocić Radivoj Novi Sad SER 1959 M50 1:39:06
90 13 Krivošeev Boris Skoplje MAK 1972 M18 1:39:18
91 85 Radumilo Tanja Novi Sad SER 1982 Ž18 1:39:19
92 271 Laćevac Siniša Novi Sad SER 1978 M18 1:39:39
93 288 Grmaš Branko Novi Sad SER 1948 M60 1:40:07
94 219 Blagojević Lazar Ruma SER 1981 M18 1:40:28
95 155 Pavić Aleksandar Beograd SER 1975 M18 1:40:37
96 47 Kragelj Ivan Tolmin SLO 1950 M50 1:41:21
97 242 Cvijetić Aleksandar Sr.Mitrovica SER 1966 M40 1:41:22
98 231 Đerić Nemanja Beograd SER 1991 M18 1:41:43
99 221 Radičanin Zoran Novi Beograd SER 1977 M18 1:41:51
100 17 Gričar Polona Ljubljana SLO 1965 Ž35 1:42:25
101 131 Milivojević Ljubiša Beograd SER 1980 M18 1:42:29
102 23 Španić Veselko Sežana SLO 1955 M50 1:42:47
103 143 Ostojić Milan Grocka SER 1967 M40 1:42:52
104 148 Grbić Vladimir Vršac SER 1967 M40 1:42:56
105 159 Božić Ivan Aleksndrovac SER 1986 M18 1:42:57
106 22 Jovanchev Jovica Skoplje MAK 1984 M18 1:43:10
107 86 Todorović Dejan Beograd SER 1972 M18 1:43:57
108 217 Špehar Dragana Ruma SER 1971 Ž35 1:44:04
109 76 Stajić Darko Zrenjanin SER 1981 M18 1:44:11
110 241 Kardaš Duško Sr.Mitrovica SER 1956 M50 1:44:13
111 270 Arsovski Bojan Beograd SER 1990 M18 1:44:41
112 284 Maksić Ivan Kragujevac SER 1981 M18 1:44:42
113 290 Pantović Petar Kragujevac SER 1981 M18 1:44:50
114 66 Renovac Aleksandar Kraljevo SER 1979 M18 1:44:55
115 282 Ninčić Srđan Novi Kneževac SER 1985 M18 1:45:10
116 136 Mandić Momčilo Zvornik BIH 1964 M40 1:45:27
117 181 Blagojević Dragan Bačka Topola SER 1956 M50 1:45:39
118 172 Lazić Arsenije Beograd SER 1985 M18 1:45:48
119 238 Ristić Marko Beograd SER 1979 M18 1:46:05
120 175 Berić Nenad Novi Sad SER 1980 M18 1:46:06
121 32 Roglić Goran Novi Sad SER 1964 M40 1:46:07
122 31 Grubor-Vozarević Biljana Novi Sad SER 1974 Ž35 1:46:07
123 272 Jovanović Aleksandar Novi Sad SER 1976 M18 1:46:22
124 84 Ilčić Vladimir Zagreb HRV 1969 M40 1:46:37
125 232 Petrović Aleksandar Beograd SER 1990 M18 1:46:49
126 215 Jorgić Stefan Novi Sad SER 1990 M18 1:46:59
127 96 Drčehić Boris Novi Sad SER 1946 M60 1:47:05
128 220 Đoković Aleksandar Kragujevac SER 1976 M18 1:47:12
129 251 Misaljević Bojan Beograd SER 1983 M18 1:47:14
130 214 Peković Biljana Ruma SER 1971 Ž35 1:47:16
131 276 Popović Todor Beograd SER 1978 M18 1:47:17
132 129 Ronto Tibor Zrenjanin SER 1980 M18 1:47:30
133 210 Paunović Nenad Beograd SER 1977 M18 1:47:43
134 18 Marija Bogdanovska Delčevo MAK 1989 Ž18 1:48:51
135 116 čudina Krešimir Sisak HRV 1983 M18 1:48:52
136 234 Vuković Mihajlo Beograd SER 1974 M18 1:48:52
137 116 Čudina Krešimir Sisak HRV 1970 M18 1:48:52
138 51 Končar Milan Beograd SER 1975 M18 1:48:53
139 67 Urošević Darko Kraljevo SER 1982 M18 1:49:05
140 274 Mitrović Dean Sr.Mitrovica SER 1981 M18 1:49:07
141 259 Bursać Nikola Irig SER 1988 M18 1:49:15
142 57 Sinijonović Goran Požarevac SER 1972 M18 1:49:18
143 20 Popović Mladen Ilirska Bistrica SLO 1952 M50 1:49:25
144 223 Madaras Puškaš Karolina Palić SER 1976 Ž18 1:49:36
145 128 Mićić Srećko Beograd SER 1958 M50 1:49:58
146 74 Drobina Miroslav Vukovar HRV 1985 M18 1:50:06
147 193 Jerković Boško Sombor SER 1970 M18 1:50:40
148 189 Šećerov Slavko Beograd SER 1978 M18 1:50:40
149 193 Bačić Branislav Kikinda SER 1965 M40 1:50:40
150 230 Todorović Nedeljko Beograd SER 1952 M50 1:50:46
151 267 Afanasov Slobodan Novi Sad SER 1978 M18 1:50:47
152 199 Ilić Nenad Smederevo SER 1965 M40 1:50:54
153 56 Dokmanović Miroslav Požarevac SER 1972 M18 1:51:01
154 137 Mihajlović Đurđina Zvornik BIH 1995 Ž 1:51:02
155 227 Kondić Damir Futog SER 1972 M18 1:51:03
156 253 Petruševski Vesna Beograd SER 1977 Ž18 1:51:07
157 141 Vukosavljević Veljko Zvornik BIH 1990 M18 1:51:11
158 73 Baus Vladimir Veternik SER 1981 M18 1:51:12
159 35 Tozon Kristina Ljubljana SLO 1967 Ž35 1:51:15
160 279 Ranđelović Miroslav Beograd SER 1967 M40 1:51:19
161 191 Milosavljević Branislav Beograd SER 1990 M18 1:51:21
162 275 Cvijetić Ilija Ruma SER 1980 M18 1:51:31
163 42 Rutar Katja Ilirska Bistrica SLO 1975 Ž18 1:51:37
164 262 Vuković Nenad Zemun SER 1980 M18 1:51:39
165 139 Milanović Marko Stepojevac SER 1985 M18 1:51:41
166 93 Mezej Nataša Petrovaradin SER 1971 Ž35 1:51:43
167 184 Prostran Vitomir Novi Beograd SER 1986 M18 1:51:48
168 173 Antić Dragan Ruma SER 1957 M50 1:51:59
169 26 Naunčevski Kire Skoplje MAK 1961 M40 1:52:26
170 250 Rašković Ninoslav Pančevo SER 1975 M18 1:52:27
171 150 Živančević Miloš Mladenovac SER 1980 M18 1:52:43
172 209 Golubović Nikola Beograd SER 1978 M18 1:52:49
173 296 Kopecki Želimira Slavonski Brod CRO 1961 Ž35 1:52:57
174 248 Kruševac Ksenija Beograd SER 1986 Ž18 1:53:04
175 295 Rskanović Licija Slavonski Brod CRO 1973 Ž35 1:53:30
176 164 Papurić Predrag Pančevo SER 1971 M18 1:54:32
177 265 Slavković Aleksandar Novi Sad SER 1990 M18 1:54:44
178 176 Belić Magdolna Irig SER 1969 Ž35 1:54:58
179 52 Milosavljević Filip Beograd SER 1989 M18 1:55:11
180 95 Marjanović Miloš Novi Sad SER 1986 M18 1:55:57
181 153 Vukojčić Mihajlo Beograd SER 1964 M40 1:55:57
182 21 Stokič Srđan Skoplje MAK 1983 M18 1:56:07
183 28 Škrlj Franc Vemski Britof SLO 1952 M50 1:56:15
184 98 Lilić Petar Novi Sad SER 1992 M18 1:56:38
185 72 Poznić Petar Novi Sad SER 1984 M18 1:56:52
186 281 Borčić Goran Beograd SER 1961 M40 1:56:53
187 48 Artelj Jožica Ljubljana SLO 1959 Ž35 1:56:56
188 252 Graovac Željko Beograd SER 1965 M40 1:57:05
189 208 Keserović Laris Ruma SER 1980 M18 1:57:30
190 19 Matić D. Dragan Jagodina SER 1956 M50 1:57:32
191 198 Medojević Goran Beograd SER 1978 M18 1:57:36
192 142 Milivojević Ana Beograd SER 1981 Ž18 1:57:41
193 94 Hubai Karlo Sombor SER 1982 M18 1:57:50
194 212 Popović Vera Ruma SER 1978 M18 1:57:50
195 161 Poljaković Nađ Erika Čantavir SER 1968 Ž35 1:58:03
196 287 NIkola Stanković Novi Sad SER 1995 MJ 1:58:28
197 236 Matović Goran Beograd SER 1961 M40 1:58:54
198 25 ćirić Bojan Ilirska Bistrica SLO 1985 M18 1:59:24
199 49 Salak Igor Čestereg SER 1980 M18 1:59:27
200 146 Karčakovski Saša Vršac SER 1969 M40 1:59:33
201 134 Burmazović Slavko Beograd SER 1978 M18 1:59:51
202 225 Zejak Miroslav Podgorica MNE 1985 M18 1:59:57
203 174 Velimirović Đorđe Irig SER 1970 M18 2:00:39
204 16 Pavlica Nada Litije SLO 1971 Ž35 2:00:44
205 246 Gaburović Nikola Beograd SER 1971 M18 2:00:50
206 99 Ilić Nemanja Novi Sad SER 1992 M18 2:01:09
207 125 Marjanović Miloš Novi Sad SER 1991 M18 2:01:18
208 81 Seizović Drago Ilirska Bistrica SLO 1969 M40 2:01:20
209 138 Šarkezi Arpad Sombor SER 1948 M60 2:01:25
210 158 Milisavljević Miloš Aleksandrovac SER 1985 M18 2:01:50
211 197 Samardžić Nikola Beograd SER 1985 M18 2:02:07
212 123 Bojović Srđan Sr.Kamenica SER 1970 M18 2:02:12
213 257 Madžarev Mirjana Sivac SER 1981 Ž18 2:02:36
214 256 Bubanja Nemanja Sivac SER 1978 M18 2:02:39
215 277 Popović Davorin Novi Sad SER 1980 M18 2:03:07
216 40 Črnogoj Tatjana Ilirska Bistrica SLO 1962 Ž35 2:03:17
217 254 Bogičević Nevena Pančevo SER 1983 Ž18 2:03:20
218 144 Joanović Emir Vršac SER 1966 M40 2:03:41
219 163 Luković Nenad Kruševac SER 1967 M40 2:03:51
220 114 Mirsad Memić Zagreb HRV 1980 M18 2:04:14
221 114 Memić Mirsad Zagreb HRV 1980 M18 2:04:14
222 88 Rakić Nemanja Subotica SER 1988 M18 2:04:23
223 64 Milić Danijel Beograd SER 1984 M18 2:04:35
224 63 Krajanović Petar Beograd SER 1981 M18 2:04:35
225 187 Tagliavia Ivica Irig SER 1969 M40 2:05:08
226 249 Racin Mirko Novi Sad SER 1984 M18 2:05:16
227 245 Mirković Dejan Novi Sad SER 1976 M18 2:05:33
228 77 Milenković Nenad Zrenjanin SER 1989 M18 2:05:34
229 261 Leontić Goran Zemun SER 1982 M18 2:05:52
230 100 Dukić Nemanja Novi Sad SER 1992 M18 2:06:47
231 121 Zekonja Neven Novi Sad SER 1990 M18 2:06:51
232 122 Krulanović Ranko Novi Sad SER 1970 M18 2:06:51
233 145 Kardoš Mihalj Vršac SER 1951 M50 2:06:57
234 196 Medojević Dejan Beograd SER 1985 M18 2:07:38
235 11 Šećerov Damir Skoplje MAK 1981 M18 2:07:55
236 92 Nikolić Mišo Bukovac SER 1981 M18 2:08:41
237 68 Mutić Miroslav Beograd SER 1983 M18 2:08:46
238 292 Budak Milan Novi Sad SER 1980 M18 2:08:58
239 268 Ristić Katica Sr.Kamenica SER 1983 Ž18 2:09:44
240 71 Stamenković Nikola Jagodina SER 1970 M18 2:10:20
241 34 Jerman Milenko Ljubljana SLO 1950 M50 2:10:56
242 43 Jerman Karin Ljubljana SLO 1967 Ž35 2:10:56
243 79 Kosić Gregor K.Bistrica SLO 1973 M18 2:12:37
244 27 Škrlj Anica Vremski Britof SLO 1954 Ž35 2:12:50
245 132 Živanović Danijela Beograd SER 1987 Ž18 2:13:44
246 41 Jaksetič Dragica Ilirska Bistrica SLO 1962 Ž35 2:14:08
247 124 Radovan Aleksandar Novi Sad SER 1991 M18 2:14:18
248 269 Tošić Jelena Novi Sad SER 1990 Ž18 2:14:35
249 135 Novaković Jovan Zemun SER 1976 M18 2:14:35
250 38 Vladimir Plarić Jagodina SER 1948 M60 2:16:23
251 293 Cvetinov Miroslav Bačka Palanka SER 1979 M18 2:17:07
252 45 Radulović Ljubica Novi Kneževac SER 1982 Ž18 2:17:45
253 70 Andrić Miloje Novi Beograd SER 1931 M70 2:19:07
254 106 Ristić Milan Novi Sad SER 1993 MJ 2:19:36
255 105 Kocić Stefan Novi Sad SER 1993 MJ 2:20:27
256 179 Lojanica Ana Kragujevac SER 1979 Ž18 2:20:52
257 62 Savić Goran Beograd SER 1981 M18 2:21:48
258 226 Ponjavić Milorad Novi Sad SER 1983 M18 2:22:03
259 177 Lojanica Jovo Kragujevac SER 1950 M50 2:22:27
260 180 Lojanica Marija Kragujevac SER 1978 Ž18 2:22:44
261 188 Buvač Bojan Beograd SER 1977 M18 2:23:44
262 243 Drmanović Petar Sr.Mitrovica SER 1945 M60 2:25:05
263 104 Rožnaji Katarina Novi Sad SER 1991 Ž18 2:27:17
264 102 Maksimović Nebojša Velika Greda SER 1993 MJ 2:27:33
265 205 Stevanović Vlado Beograd SER 1934 M70 2:29:07
266 222 Mitić Radmilo Beograd SER 1956 M50 DNF
267 156 Gelevski Vojislav Beograd SER 1983 M18 DNF
268 10 Jakić Bojan Kosovska Mitrovica SER 1978 M18 DNF
269 167 Popović Radomir Vršac SER 1949 M60 DNF
270 167 Milutinović Aleksandar Beograd SER 1925 M DNF
271 9 Maksimović Stefan Leposavić SER 1990 M18 DNF
272 170 Simić Petar Mladenovac SER 1982 M18 DNF
273 89 Ubornji Dejan Novi Sad SER 1969 M40 DNF
274 195 1990 M18 DNF
275 69 Tripunović Dragan Beograd SER 1978 M18 DNF
276 213 Miličić Dragica Novi Sad SER 1982 Ž18 DNF
277 117 Graovac Mirjana Novi Sad SER 1991 Ž18 DNF
278 112 Tešić Savo Novi Sad SER 1991 M18 DNF
279 113 Pavlov Miroslav Novi Sad SER 1991 M18 DNF
280 39 Đorđević Andrija Kragujevac SER 1980 M18 DNF
281 44 Simić Milivoje Novi Sad SER 1956 M50 DNF
282 115 Ivić Svetlana Novi Sad SER 1991 Ž18 DNF
283 61 Vesić Milan Beograd SER 1981 M18 DNF
284 108 Aničić Jelena Novi Sad SER 1991 Ž18 DNF
285 140 Slađan Ljepić Zvornik BIH 1991 M18 DNF
286 101 Nanić Dejan Šid SER 1992 M18 DNF
287 58 Brakus Ratko Batajnica SER 1982 M18 DNF
288 126 Petrović Jovan Novi Sad SER 1991 M18 DNF
289 127 Bačinac Nemanja Novi Sad SER 1991 M18 DNF
290 59 Đurić Srđan Kruševac SER 1985 M18 DNF
291 118 Kerkez Danijela Novi Sad SER 1991 Ž18 DNF
292 166 Petković Vanja Pančevo SER 1973 Ž35 DSQ
293 109 Jovanovic Ljubica Novi Sad SER 1991 Ž18 DSQ
294 110 Markuš Bojan Novi Sad SER 1991 M18 DSQ
295 111 Balaban Dušan Novi Sad SER 1991 M18 DSQ
296 107 Adamović Vesna Novi Sad SER 1991 Ž18 DSQ